چه مواردی را در خرید پنجره UPVC باید بدانیم !؟

_

کیفیت متریال اولیه

برای داشتن پنجره مرغوب باید از متریال با کیفیت استفاده شود، شرکت سالکو از پروفیل های معتبر با 10سال گارانتی و گالوانیزه ی استاندارد ، یراق آلات ترک یا آلمانی و نصب نوار درزبندی  EPDM در تولید پنجره upvc با کیفیت بهره می برد.

نصب و گارانتی

تولید و اجرای محصولات بر اساس استاندارد های معتبر از جمله ral آلمان انجام میشود و شامل 2سال گارانتی و 10 سال خدمات فروش در زمینه تولید و اجرای محصولات است.

تفاوت مونتاژ کارگاهی با صنعتی (کارخانه ای)

در خصوص تولید پنجره های upvc استفاده از دستگاه های جوش چهار سر، کیفیت و سرعت تولید را تا 3 برابر افزایش و باعث کاهش خطای انسانی می  شود، همچنین مونتاژ صنعتی توسط ماشین آلات پیشرفته با ظرفیت تولید بالا و بهترین کیفیت انجام می شود. 

در این ویدیو تکنولوژی ساخت پنجره های تمام اتوماتیک رو مشاهده کنید!

 

  • کیفیت دو تا سه برابر بیشتر
  • دمای جوش مناسب در نقاط اتصال
  • تمیز کاری و پلیسه گیری با دقت
  • دقت بالا و عدم خطای انسانی
_

برندهای پروفیل سالکو

برندهای پروفیل مورد استفاده در پنجره های شرکت سالکو

_

هافمن

 پروفیل درب و پنجره دوجداره هافمن ، از تولید کنندگان در زمینه تولید انواع پروفیل های درب و پنجره دوجداره  با استاندارد جهانی و تکنولوژی روز دنیا می باشد که شرکت در پروژه های خود طبق در خواست مشتری از این نوع پروفیل استفاده میکند.

ویستا بست

سالکو نماینده ی رسمی شرکت ویستا بست می باشد که دارای گارانتی 10 ساله پروفیل و بیمه نامه ویستابست می باشد. مشتریان با خرید از کارگاه های متفرقه ( فاقد کد نمایندگی ) دارای ضمانت پروفیل های ویستا بست نمی باشند.

وین تک

سالکو نماینده ی برتر شرکت وینتک می باشد که دارای + certificate A و گارانتی 10ساله و بیمه نامه وین تک که به مشتریان عزیزعرضه می نماید. مشتریان با خرید از کارگاه های متفرقه ( فاقد کد نمایندگی ) دارای ضمانت  پروفیل های وین تک نمی باشند.

سالاماندر

شرکت سالکو  با اخذ نمایندگی انحصاری پروفیل SALAMANDER در محصولات و اجرای پروژه های خود از پروفیل های با کیفیت و تکنولوژی بروز سالاماندر برای تولید در وپنجره سالاماندراستفاده میکند.

همارشتن

سالکو نماینده ی رسمی پروفیل های همارشتن که از پروفیلهای تولیدی این شرکت انواع پنجره ها از جمله لولایی ، کشویی ،درب فرانسوی و پروفیل های بازسازی جهت تعویض پنجره های قدیمی و سایر مدلها میسر می شود .

سیندژ

یکی از شاخص ترین نکات در تولید پروفیل های syndej تکنولوژی طراحی در نسل جدید این قالب ها می باشد که محصول تولید شده را جزء یکی از با کیفیت ترین پروفیل های روز در بازار مطرح می کند.

توضیحات کاملتر پیرامون تمامی برندهای پروفیل UPVC که با شرکت سالکو همکاری می کنند را می توانید از لینک زیر بررسی کنید، همچنین لینک مربوط به لیست قیمت روزانه ی پنجره های دوجداره UPVC که توسط تیم فنی سالکو ارائه شده در زیر موجود می باشد.

_

گواهینامه ها

_

گواهینامه نمایندگی رسمی مونتاژ درب و پنجره یو پی وی سی هافمن

نماینده رسمی پروفیل ویستا بست.
گواهی نامه ماشین الات مرات ماکینا

سالکو دارنده معتبرترین استانداراد بین المللی در صنعت ساختمان بنام رال المان می باشد.

سالکو نماینده رسمی تولید سیستم های درب و پنجره upvc  دارای گواهینامه گرید A+ وین تک می باشد.

راه ارتباطی سریع با ما

021-40886250

از ارائه خدمات به تعداد زیر 30 عدد پنجره معذور میباشیم.

Call Now Button