چه مواردی را در خرید پنجره آلومینیوم باید بدانیم !؟

_

کیفیت متریال اولیه

برای داشتن پنجره مرغوب باید از متریال با کیفیت استفاده شود، شرکت سالکو از پروفیل های معتبر با 10سال گارانتی و بیلت کد 6063 ، یراق آلات ترک یا آلمانی و نصب نوار درزبندی  EPDM در تولید پنجره آلومینیوم با کیفیت بهره می برد.

نصب و گارانتی

تولید و اجرای محصولات بر اساس استاندارد های معتبر از جمله ral آلمان انجام میشود و شامل 2سال گارانتی و 10 سال خدمات فروش در زمینه تولید و اجرای محصولات است.

تفاوت مونتاژ کارگاهی با صنعتی (کارخانه ای)

در خصوص تولید پنجره های آلومینیوم استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک، کیفیت و سرعت تولید را تا 3 برابر افزایش و باعث کاهش خطای انسانی می  شود، همچنین مونتاژ صنعتی توسط ماشین آلات پیشرفته با ظرفیت تولید بالا و بهترین کیفیت انجام می شود. 

در این ویدیو تکنولوژی ساخت پنجره های تمام اتوماتیک رو مشاهده کنید!

 

  • کیفیت دو تا سه برابر بیشتر
  • دمای جوش مناسب در نقاط اتصال
  • تمیز کاری و پلیسه گیری با دقت
  • دقت بالا و عدم خطای انسانی
_

برندهای پروفیل سالکو

برندهای پروفیل مورد استفاده در پنجره های شرکت سالکو

_

کلایدکو

شرکت بین المللی درب وپنجره آلومینیوم کلایدکو با هدف ارائه محصولات با کیفیت با راه حل ساختاری پا به عرصه رقابت گذاشته است. تولید محصولات کلایدکو در ترکیه، اسپانیا و آلمان با مشارکت شرکت های شناخته شده وشرکت های مشاوره ای شناخته شده توسعه داده شده است.

آکپا

آکپا ایران کیش تولید کننده انواع پروفیل های اختصاصی و ترمال بریک، یراق آلات، دکورال و آنادایز، ارائه مشاوره و راه اندازی خط تولید در و پنجره و همچنین فروش ماشین آلات ساخت در و پنجره، در سال 89 به عنوان واحد نمونه صنعتی و کارآفرین نمونه در آذربایجان شرقی شناخته شد.

سالکو

شرکت در وپنجره سالکو با تکنولوژی و علم روز دنیا با استفاده از پروفیل اختصاصی سالکو طبق استاندارد های بین الملل نظیر رال آلمان ، در و پنجره های مناسب پروژه تولید و اجرا میکند.

آساش

شرکت سالکو  با استفاده از پروفیل اساش در محصولات و اجرای پروژه های خود از پروفیل های با کیفیت و تکنولوژی بروز اساش برای تولید در وپنجره های دوجداره استفاده میکند.

لورنزو ترک

پروفیل آلومینیوم لورنزو با تنوع زیاد در تولید مطابق استانداردهای جهانی؛ توانسته است نظرات مشتریان در سراسر جهان را برآورده سازد و درب و پنجره آلومینیوم با کیفیت بالا را ایجاد نماید.

رینرز

شرکت رینرز درب وپنجره آلومینیوم  با هدف ارائه محصولات با کیفیت با راه حل ساختاری پا به عرصه رقابت گذاشته است. رینرز با مشارکت شرکت های شناخته شده وشرکت های مشاوره ای شناخته شده توسعه داده شده است.

_

گواهینامه ها

_

شرکت سالکو دارنده گواهینامه ایزو کیفیت در محصولات تولیدی می باشد.

گواهینامه مرکز تحقیقات در خصوص مونتاژ صحیح درب و پنجره دوجداره آلومینیومی و گواهی نامه ماشین آلات مرات ماکینا

سالکو دارنده معتبرترین استانداراد بین المللی در صنعت ساختمان بنام رال المان می باشد.

سالکو نماینده رسمی تولید سیستم های درب و پنجره upvc  دارای گواهینامه مدیریت ایمنی و بهداشت می باشد.

راه ارتباطی سریع با ما

021-40886250

از ارائه خدمات به تعداد زیر 30 عدد پنجره معذور میباشیم.

Call Now Button