فرصت های جدید شغلی در شرکت سالکو

شرکت سالکو در زمینه اجرای درب و پنجره دوجداره آلومینیومی و UPVC و نماهای مدرن ساختمانی ( کرتین وال ، اسپایدر ، فریم لس ، کوتا ، اسکای لایت و … ) فعالیت دارد که از سال 1389 تا به امروز با هدف رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان این فعالیت ها ادامه دار بوده است.

بر همین اساس با توجه به پتانسیل موجود، شرکت سالکو به نیروهای متعهد با انگیزه ، خلاق و دارای فن بیان قوی که با اصول و فنون مذاکره آشنایی دارند و همچنین علاقمند به پیشرفت و یادگیری می باشند، نیاز داشته و از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید.

فرصت های شغلی مورد نیاز سالکو :

  • کارشناس فروش انواع نمای خشک ساختمانی
  • کارشناس فروش درب و پنجره دوجداره
  • کارشناس آشنا به نرم افزارهای نما، درب و پنجره
  • کارشناس دیجیتال مارکتینگ
  • بازاریاب فروش

اگر یکی از موارد بالا شامل شما می شود، می توانید رزومه خود را از طریق لینک زیر برای ما ارسال بفرمایید تا در اولین فرصت تیم پشتیبانی سالکو با شما تماس گرفته و برای مصاحبه حضوری دعوت شوید.

لینک درخواست همکاری

 

درخواست عاملیت و نمایندگی فروش در شرکت سالکو :

همچنین اگر شما روحیه کارآفرینی دارید و به دنبال تبدیل چالش های جدید به فرصت های بالقوه هستید و همینطور تمایل دارید درآمد ماهیانه خودتان رو به چندین برابر افزایش دهید، شرکت سالکو به شما پیشنهاد می کند تنها با بودجه ی اولیه 7 میلیون تومانی، به خانواده سالکو بپیوندید و یکی از عاملیت های فروش ما شوید.

برای این منظور لطفا به لینک زیر مراجعه کنید و فرم مربوط به درخواست عاملیت را پر کرده و برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شده و به مصاحبه حضوری دعوت شوید.

لینک درخواست نمایندگی

Call Now Button